ساخت تراریوم

Our Services

نویسنده : مدیر سایت    
شنبه 29 دی 1397
    
بازدید: 827
    
زبان : فارسی
    

تراریوم یا باغ مینیاتوری خود را بسازید

 

 

تراریوم، یک باغچه مینیاتوری است که داخل یک ظرف شیشه ای و یا ظرف پلاستیکی ساخته می شود. رسیدگی به آن بسیار ساده است و از آن جایی که نیاز به زمان زیادی برای رسیدگی ندارد، برای افرادی که به باغبانی علاقه مند هستند ولی وقت کافی ندارند بسیار ایده آل است. هم چنین، با استفاده از یک تراریوم یا باغ مینیاتوری می توانید به روشی بسیار ساده و جذاب، خانه خود را به مکانی مدرن تر و زیبا تر تبدیل کنید. ساخت یک باغچه مینیاتوری در خانه، نیاز به کمی خلاقیت و شکیبایی دارد، اما با مطالعه این مطلب متوجه خواهید شد که این کار بسیار ساده و دوست داشتنی است. :

اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک ظرف شیشه ای انتخاب کنید:

برای ساخت باغچه مینیاتوری نیاز به ظرفی شیشه ای دارید. هر ظرف شیشه ای قدیمی و یا جدید، مانند یک کاسه، لیوان، گلدان شیشه ای ، ظرف شکلات خوری، فانوس و یا هر ظرفی که دارای ارتفاع باشد می تواند برای این منظور به کار برده شود.

 

 

قدم دوم انتخاب گیاهان است:

برای تراریوم یا باغ مینیاتوری خود می توانید از انواع گیاهان استفاده کنید، اما این موضوع را در نظر داشته باشید که استفاده از گیاهانی که دارای ویژگی های متشابه هستند در کنار یک دیگر، مناسب تر خواهد بود.

لوازم مورد نیاز:

تمام لوازمی که برای ساخت باغچه مینیاتوری و کاشت گیاهان نیاز دارید را می توانید به راحتی در تمام گلخانه ها و فروشگاه هایی که لوازم گلخانه ای می فروشند پیدا کنید.

 

 

مراحل آماده کردن باغچه مینیاتوری خانگی :

 

 

 

در همین زمینه مطالعه کنید:

 

 

 

 

منبع:https://pooyano.com